top of page

HİZMETLERİMİZ

Merkezimizdeki uzmanlar, hizmet sundukları alanlarda aldıkları akademik eğitimlerinin yanısıra farklı psikoterapi ekollerinde yoğun hizmetiçi eğitimler tamamlamıştır. 

BİREYSEL PSİKOTERAPİ

Kendinizi daha iyi tanımak, zorlayıcı yaşantılarla baş edebilmek, depresyon ve kaygıyla baş edebilmek, ve diğer akıl sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz. 

ÇİFT VE AİLE TERAPİSİ

Evlilik ve ilişkilerde yaşanan sorunlar için, MEB Sertifikalı Aile Danışmanları  ve çift terapisinde uzmanlaşmış klinik psikologlardan destek alabilirsiniz.

OYUN TERAPİSİ

Oyun terapisi, çocuğun duygularını ve yaşadığı zorlukları dışa vurmasına yardımcı olan, aynı zamanda çocuğun baş etme kapasitesini güçlendirmeyi hedefleyen bir psikoterapi yöntemidir.

PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRME

Merkezimizde, çocuk ve ergenlere yönelik  WISC-IV (Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği), Bender Gestalt Görsel Motor Testi, Ankara Gelişim ve Tarama Envanteri, TIFALDI, CAT (Çocuklar için Algı Testi), TAT (Tematik Algı Testi) ve Çizim Testleri uygulanmaktadır.

ERGENLİK

Çocukluktan erişkinliğe geçiş olarak ergenlik duygusal pek çok değişimi de beraberinde getirir. Ergen terapisinde amaç bu geçiş döneminde karşılaşılan duygusal zorluklarda gence eşlik etmek ve baş etme kapasitesini güçlendirmektir.

PSİKOTERAPİ SÜPERVİZYONU

Uzmanlık eğitimi sürecinde ve sonrasında psikoterapi becerilerinin geliştirilmesi için süpervizyon uzmanların ihtiyaç duyduğu önemli bir destektir. 

bottom of page